Polished stainless steel crown, engraved with "IWC replica watches" brand LOGO drawings, given the replica watches uk an exclusive brand charm. In addition, it is made of non-slip texture, combined with the delicate touch, make the uk replica watches debugging of the swiss replica watches more convenient and quick.

Chovatelská stanice flanderských bouvierů od Citovského mlýna

Ambra Vítejte na stránkách nově založené chovatelské stanice bouvierů od Citovského mlýna. Tato chovatelská stanice vznikla za účelem uchovnění našeho (zatím) jediného psa, Ambry - feny flanderského bouviera.

Od doby, kdy jsme se nastěhovali do domu na vesnici, jsme vždy v rodině měli psa (s jednou roční přestávkou). Naším prvním psem byla briardka Drixa, která nám vydržela poskytovat radost neuvěřitelných více než 14 let.
Po jejím úmrtí jsme byli nějaký čas bez psa, ale nevydrželi jsme a  na začátku roku 2006 jsme si pořídili Ambru.

Tohoto kroku rozhodně nelitujeme. Ambra vykazuje typické povahové rysy bouveira (více si o tomto plemenu můžete přečíst například zde). Má naprosto vyrovnanou povahu, ale zároveň je velmi čilá a hravá (když chce, dokáže být pěkný živel). K cizím lidem se chová ostražitě a dokáže si velmi dobře pohlídat svůj rajón.

Jako každý bouvier je do práce jako ďas, čemuž se přes náš pokročilý věk snažíme vyhovět. Kromě pravidelné účasti na cvičišti v Tovačově, kde trénujeme poslušnost, obrany a stopy, se také věnujeme sportu agility, který je Ambřinou velkou zálibou.

Zpravy z fotbalu dresy nba, vysledky, prislusenstvi, blogy, podcasty a komentare k fotbalu Premier League Levne Fotbalove Dresy, Evropskeho a svetoveho poharu od Guardianu, predniho svetoveho liberalniho hlasu. Fotbal byl vice nez jen sport Dres Messi pro severo-vychodni region Indie; dal lidem identitu. A Aizawl je ohromujici I-League beh nabizi fotbalove dresy klubu lekci v budovani sportu od grassroots.

Podle našeho názoru by se každá fena měla stát alespoň jednou za život psí mámou, a proto také Ambra měla v loňském roce (2009) štěňata. Více informací najdete v oddílu Štěňata.