Polished stainless steel crown, engraved with "IWC replica watches" brand LOGO drawings, given the replica watches uk an exclusive brand charm. In addition, it is made of non-slip texture, combined with the delicate touch, make the uk replica watches debugging of the swiss replica watches more convenient and quick.

Štěňata

V naší chovatalské stanici jsme zatím odchovali jeden vrh štěňat. 3. srpna 2009 se Ambře narodilo 8 štěňátek, 4 fenky a 4 pejsci (jeden později zemřel). Níže se dozvíte, jak jejich odchov probíhal.

Vrh A, datum narození 3. srpna 2009

Matka:  Ambra od Větrné elektrárny
Vítěz Spec. klub. výstavy, CAJC, 4 x CAC, res. CACIB
Otec:  Yoshi z Grodu Ksiazat Pomorskich
Interšampion, maďarský a rakouský šampion...
   
Ambra Yoshi
   
Více informací o Ambře naleznete na těchto webových stránkách. Pro další informace o Yoshim navštivte jeho webové stránky.
   

Aktualizace:
5. října
Všechna naše štěňátka už zamířila do nových domovů. Dnes si noví páníčci přijeli vyzvednout zbývající 3 štěňátka. Všem nám po nich bude samozřejmě smutno, hlavně jejich matce Ambře. Doufáme, že se s tím brzy vyrovná.

3. října
Arny nás nakonec opustil ještě před zbylými třemi fenkami - dnes si pro něj přijela nová panička až z Maďarska. V Maďarsku tedy našla nový domov čtyři z našich sedmi štěňátek. Je to pro nás poměrně daleko na to, abychom na ně mohli pravidelně dohlížet, doufáme ale, že se všechna budou mít dobře.

Budeme sledovat, jak se našim štěňátkům vede v dalším životě. Proto nás potěšilo, že jsme již od některých nových majitelů obdrželi fotografie, která ukazují štěňata v jejich nových domovech. Snímky jsme umístili do fotogalerie, kterou budeme pravidelně doplňovat (tedy pokud na nás noví majitelé nezanevřou :-).

28. září
Včera náš opustila první tři štěňátka - Amy, Atilla a Avar. Všechna tři zamířila do Maďarska, odkud pochází jejich otec. Podle prvních zpráv se v nových domovech dobře zabydlují.
Do nových domovů také brzy zamíří zbývající tři fenečky - Adina, Alma a Agatha. Nového páníčka tak už vyhlíží jenom Arny.
Z celé sedmihlavé smečky nám tedy brzy zůstane doma jediný pejsek. Do fotogalerie jsme ale přidali snímky zachycující štěňata ještě všechna pohromadě, a také nové videoklipy.

14. září
Přidali jsme další fotografie pořízené v průběhu posledních dvou týdnů a nový videoklip. Také jsme do Fotogalerie umístili snímky jednotlivých štěňat. Můžete si tak snáze vybrat svého "oblíbence".
Když se štěňata ženou za potravou nebo svými hrátkami, je z nich už úplná smečka. Jejich hmotnost se blíží 5 kg. Dnes je povezeme k veterináři na tetování registračních čísel a očkování.

3. září
Štenátka jsou dnes 1 měsíc stará. Pořád rychle rostou a všechna už váží víc než 3 kg, přičemž ten největší cvalík už má hmotnost 3240 g. Kromě Ambřina mlíčka dostávají už také pevnou stravu. Ve vodě namočené granule dokáží bez problému sami spořádat ze svých misek a pustili by se klidně i do Ambřina žrádla.

27. srpna
Štěňátka se dokáží pohybovat už hodně rychle a začínají si spolu hrát. Také jsme je už vzali ven, kde se seznamují s novým prostředím. Můžete se podívat na nové fotografie a videoklipy, které jsme nahráli na naše webové stránky. Naleznete je v sekcích Fotogalerie a Videoklipy

19. srpna
Štěňátka stále rostou, už váží kolem 1600 g. Začínají chodit a zvykají si na svá jména.
Fenky (rozlišení podle barvy obojku): červená - Adina, žlutá - Agatha, fialová - Alma, fenka s ocáskem - Amy.
Pejsi: modrý - Arny, černý - Atilla, zelený - Avar.

Zpravy z fotbalu dresy nba, vysledky, prislusenstvi, blogy, podcasty a komentare k fotbalu Premier League Levne Fotbalove Dresy, Evropskeho a svetoveho poharu od Guardianu, predniho svetoveho liberalniho hlasu. Fotbal byl vice nez jen sport Dres Messi pro severo-vychodni region Indie; dal lidem identitu. A Aizawl je ohromujici I-League beh nabizi fotbalove dresy klubu lekci v budovani sportu od grassroots.

7. srpna
Jedno ze štěňátek (pejsek) bohužel zemřelo...
Ostatní se ale mají k světu, dosahují hmotnosti kolem 1000 g (920 - 1120 g).

Štěňata při krmení Jedno ze štěňátek (Atilla)